SL - Nišlije na korak od plej-ofa, Čačani tonu!

subota 18.03.2017.
16:08

U prvim utakmicama Superlige u subotu slavile su ekipe Radničkog iz Niša i Spartaka iz Subotice.

Sportske.net/MihajloVidojević

Nakon jučerašnje pobede Novog Pazara nad Radnikom, došlo je do smene na začelju tabele, a tako će ostati i nakon današnjeg dana pošto je ekipa Borca iz Čačka poražena.

Oni su bodove izgubili u Subotici, izgubili su od Spartaka rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola bio je Ognjen Mudrinski u 50. minutu meča.

Mudrinski je na ovaj način postigao svoj 11. gol u Superligi Srbije.

Spartak je ovom pobedom uspeo da se domogne 8. mesta, ali Javor može da ga pretekne u borbi za plej-of danas u utakmici protiv Metalca.

U drugom meču, ekipa Radničkog iz Niša je uspela da stigne nadomak plej-ofa.

Oni su kao gosti uspeli da savladaju ekipu Bačke sa 2:1.

Kojić je doneo prednost gostima u 14. minutu, da bi Luković izjednačio u 49. minutu meča. Ipak, pobedu gostima donosi Arsić u 82. minutu.