21:22
Izvor: Beta

Završeno svih šest večerašnjih mečeva devetog kola Superlige.

Sportske.net

Radnički je upisao petu pobedu od početka šampionata i sada je treći na tabeli sa 18 bodova, dok je Borac i dalje poslednji sa samo jednim osvojenim bodom.

Pobedu Radničkom na današnjem meču doneo je Ivan Miladinović golom već u drugom minutu.

Fudbaleri Voždovca su u gostima bili bolji od Napretka sa 2:1, a istim rezultatom slavio je i Radnik protiv Čukaričkog na Banovom Brdu.

Oba gola za Voždovac postigao je Andrija Luković u 27. i 82. minutu, dok je strelac za Napredak bio Jese Sekidika u 58. minutu.

Radnik je u meču na Banovom Brdu poveo autogolom Boris Kopitovića u 12. minutu, da bi Dušan Mićić u 42. povisio na 2:0. Jedini gol za Čukarički postigao je Darko Puškarić u 77. minutu.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras na svom terenu u Novom Sadu Mačvu sa 1:0, u utakmici devetog kola Super lige Srbije i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Vojvodina je prekinula niz od dve utakmice bez pobede i sa ukupno šest trijumfa zauzima drugo mesto na tabeli sa 19 bodova, koliko ima i prvoplasirana Crvena zvezda, s tim što novosadski tim ima dve utakmice više.

Mačva je pretrpela drugi uzastopni poraz i 12. je na tabeli sa devet bodova.

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima Javor sa 3:0 i ostvarili treću pobedu u prvenstvu.

Mladost je deveta na tabeli sa 11 bodova, a Javor, koji je pretpreo sedmi poraz u prvenstvu, zauzima pretposlednje 15. mesto sa četiri boda.

Fudbaleri Rada odigrali su 0:0 u Beogradu protiv Bačke, a obe ekipe su bez pobede u poslednje tri utakmice.

Rad je 13. na tabeli sa osam bodova, a Bačka ima dva boda manje na 14. mestu.