SL - Crnogorski reprezentativac heroj Vojvodine!

petak 29.09.2017.
18:55

Dvanaesto kolo Superlige otvoreno je utakmicom u Novom Sadu između Vojvodine i lučanske Mladosti.

Beta/DraganGojić/Mo

Utakmica je odigrana na stadionu ''Karađorđe'' u Novom Sadu, a Vojvodina je pred svojim navijačima slavila sa 2:0.

Rezultatska neizvesnost je dugo trajala na ovoj utakmici, ali u poslednjih deset minuta odbrana Lučanaca je dva puta kapitulirala.

Crnogorski reprezentativac i desetka ''Lala'' Damir Kojašević je izrastao u junaka utakmice, pošto je svojim golovima u 82. i 89. minutu doneo sva tri boda Vojvodini.

Novosađanima je ovo osma pobeda u Superligi ove sezone, ponovo su izbili na drugo mesto, sa 25 bodova, ali i dve utakmice više od Partizana na trećem mestu.

Mladost je pretrpela šesti poraz i ostala je na 12. mestu sa 12 osvojenih bodova.