Autor: Beta Beta
subota 02.04.2016.
18:16
Izvor: Beta

U senci mečeva u Humskoj i na ''Karađorđu'', odigrane su i još četiri utakmice 28. kola Superlige.

Sportske.net

Metalac je u Gornjem Milanovcu iznenadio čačanski Borac i pobedio sa 2:0, golovima Valberta Kaiseda u 14. i Milana Stojanovića u 45. minutu.

Borac je pao na peto mesto sa 44 boda, dok je Metalac sada 11. sa 31.

U malom gradskom derbiju, Rad i OFK Beograd igrali su na Banjici nerešeno 1:1.

Rad je vodio golom Stevana Batesa u 27. minutu, a u 61. je izjedančio Vladimir Jovović.

OFK je 13. na tabeli sa 27 bodova, četiri više od Rada, koji je poziciju ispod.

Novi Pazar je na svom stadionu igrao 1:1 sa Voždovcem. Domaćin je poveo preko Dina Šarca u 70. minutu, a u 82. je izjednačio Nenad Marinković.

Voždovac je šesti u Super ligi sa 40 bodova, dok je Pazar 12. sa 28.

Podsetimo, ranije danas je niški Radnički kao gost savladao ekipu Spartaka u Subotici sa 2:1.

Strelci za niški klub su bili Marko Mrkić u 53. i Aleksandar Jovanović u 70. minutu, dok je gol za domaćina u 87. minutu dao Stefan Milošević.