Sjajan početak ''Orlića'', bravo Uroše!

utorak 11.10.2016.
17:16

Današnja kvalifikaciona utakmica između mladih reprezentacija Srbije i Slovenije u Gornjem Milanovcu počela je baš onako kako smo želeli.

fss.rs
fss.rs

Naš tim od početka meča ima inicijativu, prvu priliku imao je Sergej Milinković Savić u četvrtom minutu, ali se nije još dugo čekalo da bolja igra Srbiji donese i odgovarajući rezultat.

Igrao se osmi minut meča, Andrija Živković je sa leve strane proigrao kapitena Uroša Đurđevića, a ovaj se majstorskim driblingom oslobodio svog čuvara, da bi potom rutinski završio ovu akciju - 1:0!

Pet minuta kasnije, Đurđević je imao i još jednu veliku priliku, ovaj put posle kornera sa leve strane, ali je sa nekih šest-sedam metara poslao loptu preko gola.

U svakom slučaju, za sada možemo da budemo zadovoljni inim što prikazuju naši fudbaleri i ako ovako nastave, plasman u baraž neće biti doveden u pitanje.