nedelja 19.02.2017.
16:04

Sjajna igra i velika pobeda Vojvodine u Subotici.

fkvojvodina.rs

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Spartaka rezultatom 4:1 (1:0) u 22. kolu Superlige Srbije.

Novosađani su na debiju novog trenera Dragana Ivanović poveli već u petom minutu golom Melega i rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.

U 54. minutu Babić je povisio na 2:0, Mudrinski je vratio nadu domaćima samo tri minuta kasnije, ali je opet usledio brz odgovor Vojvodine.

Već u 59. minutu Malbašić je povisio na 3:1, da bi konačan rezultat postavio Maslać pet minuta pre kraja.

Vojvodina je ostala treća na tabeli sa 48 bodova, tri manje od Partizana i devet od lidera Crvene zvezde, dok je Spartak osmi na tabeli sa 30 bodova.