Sevaju projektili u Krasnodaru - Srnićev u mreži, a Ristićev?

četvrtak 17.08.2017.
20:21

Kada je najteže Zvezda pokazala karakter, situacija počinje da se značajno menja, Srnić postigao prelep gol! Zatim mnogo sreće za crveno-bele, ali nažalost ne zadugo...

Beta/Crvena zvezda/Mo

Prteneli smo već da je Zvezda u prvom minutu drugog poluvremena primila gol, Krasnodar je poveo sa 2-0 i pitali smo se da li će Milojevićev tim uspeti da se oporavi od tog šoka.

Odgovor je ubrzo stigao, srećom pozitivan!

Prvo je u 52. minutu Anđelković odlično prošao po levoj strani, centrirao u peterac gde je bio Boaći, ali golman domaćih sjajno reaguje.

To je bio uvod u ono što je usledilo šest minuta kasnije. Radonjić je počeo akciju, Boaći je zatim na dvadesetak metara odložio loptu ka Srniću, a ovaj odlično šutirao i lopta je završila u donjem desnom uglu gola domaćih - 2:1!

Ali, nedugo zatim i situacija zbog koje su besni navijači i fudbaleri Krasnodara. Ristić je ponovo imao previše slobodnog prostora na sredini terena, uputio je prelep udarac pored Babića, lopta je pogodila prečku i pala iza Borjana, ali za arbitre to nije bio gol, ostalo je 2-1 za Krasnodar.

Nažalost, samo do 66. minuta, kada je ''sevnuo'' još jedan projektil - Petrov, 3:1 za Krasnodar!

Sve se dogodilo posle kornera, Petrov je bio potpuno zaboravljen na nekih petnaestak metara, iskosa sa desne strane, a što je najgore, odlično je šutirao i Borjan je opet bio nemoćan.