Samo mu je još ovo falilo - Đurđić skrivio penal u Humskoj, izvadio ga Đurđević!

nedelja 02.10.2016.
20:30

Drugo poluvreme u Humskoj znatno zanimljivije i sadržajnije u odnosu na prvo.

partizan.rs/MiroslavTodorović

S obzirom da su u nastavak meča ušli sa golom minusa, Lučanci su u drugom poluvremenu zaigrali nešto otvorenije i to im je donelo rezultat u 57. minutu, kada je napadač Partizana Nikola Đurđić skrivio jedanaesterac posle kornera za goste.

Precizan sa bele tačke bio je Bojović i Mladost je izjednačila na 1:1.

Ipak, samo tri minuta kasnije, Đurđić je asistirao Đurđeviću kroz sredinu, a ovaj je prelepim lob udarcem savladao Krznarića za 2:1.

To bi bilo sve što smo večeras videli od Đurđića, koji je i dalje bez postignutog gola od početka sezone i koga je u 63. minutu zamenio Valeri Božinov. A Bugarinu je bilo dovoljno samo tri minuta da se upiše u strelce - 3:1!

U prilogu možete da vidite pomenute situacije iz drugog poluvremena.