"Romantičari" pobegli od pljuska, pogodio ih "cunami"!

ponedeljak 15.05.2017.
22:53

Omladinska selekcija OFK Beograda doživela je debakl na gostovanju vršnjacima iz Crvene zvezde.

crvenazvezdafk.com

Utakmica 28. kola Omladinske lige Srbije između Crvene zvezde i OFK Beograda trebalo je da bude odigrana u nedelju ali je zbog pljuska odložena za dan kasnije.

Omladinci OFK Beograda izbegli su pljusak ali ih je danas pogodio pravi "cunami".

Crvena zvezda je slavila rezultatom 8:0 (2:0) a apsolutni junak meča bio je Dejan Joveljić koji je ušao sa klupe i za samo 15 minuta postigao het-trik. Četvrti gol Joveljić je postigao minut pre kraja.

Golove za Crvenu zvezdu postigli su još Lazar Romanić, Luka Ilić (x2) i Stefan Mihajlović.

Titulu u Omladinskoj ligi Srbije osvojila je ekipa Brodarca, a narednog vikenda na programu je "večiti" derbi koji će biti odigran u "Zemunelu".