PREOKRET - Za sreću nam malo treba, bravo Kostiću!

ponedeljak 05.09.2016.
22:15

Posle sumornog prvog poluvremena, konačno preokret u igri, ali i rezultatu našeg tima protiv Iraca. Filip Kostić u glavnoj ulozi!

laczynaspilka.pl

Igrao se 62. minut meča, samo minut pošto je selektor Muslin umesto indisponiranog Mitrovića na teren poslao Andriju Pavlovića.

Ivanović je sa desne strane centrirao ka Tadiću, od koga se lopta odbija do Filipa Kostića koji iz prve šalje loptu u mrežu sa desetak metara - 1:1!

Ovaj gol je ulio dodatno samopouzdanje našim igračima, a samo sedam minuta kasnije, usledio je potpuni preokret.

I ponovo je Filip Kostić odigrao ključnu ulogu.

Iznudio je penal na ulasku u kazneni prostor gostiju, a siguran sa bele tačke bio je Dušan Tadić - 2:1!

17:55

Neka nek promasi promasio je mitrovic mnogo vise ovom se tek pocela ukazivati sansa

Goran Zdravkovic
23:12

Za srecu nam je potreban stoper koji zna i ima oniu stvar a ne da ga prolaze napadaci kao malo dete iz zgrade kada igraju, pricao sam i lajao ko moze i treba ali Musli zna Musli ima viziju fudbala od pre 15 godina koju niko vise ne forsira i to smo videli i veceras, nastavite samo tako, 4 mesto je sigurno...

Dario Hubner
22:47

Raduje me igra iz drugog poluvremena,dosta otvaranja,borbenost,doduse na ofanzivni deo.Odbrana stvarno lose deluje,potpuno neuigrano deluje.Da krenem.Rajkovic-par dobrih odbrana,dva kiksa,ali se dobro snasao kod drugog,ovaj momak pokazuje da treba da bude prvi golman reprezentacije.Nastasic-sasvim korektna partija posle duge pauze,nadam se da ce prolaziti bez povreda,kvalitetan je to stoper.Vukovic i Ivanovic,ne znam,dosta zbunjeno deluju.Rukavina i Mladenovic dosta prodora,centarsuteva,bilo je gresaka,ali teren je bio veceras stvarno los.Milivojevic i Gudelj su odigrali prvo poluvreme za zaborav,drugo sasvim dobro.Tadic se probudio u drugom poluvremenu.Kostic odlican,svaka cast za partiju momak!A o Mitrovicu ne znam sta da kazem,jedan od krivaca za prvi gol,ne mozes ti onako promasiti citav fudbal.I izgledao je potpuno beskorisno,plus sa onom reakcijom na kraju poluvremena,iznenadio se kad je lopta dosla kod njega.To se uci u kadetima.Steta za Pavlovicevu precku,uci ce valjda vec u sledecoj.Nadam se pobedi u sledecoj.