nedelja 21.02.2016.
15:59

Fudbaleri Voždovca i niškog Radničkog zabeležili su pobede u prvom kolu prolećnog dela Superlige Srbije.

Sportske.net

Voždovac je na svom stadionu bio bolji od Radnika iz Surdulice, ali tek nakon preokreta u poslednjih 15 minuta meča.

Rezervista Surdulice Miloš Stanković ušao je u igru u 60. minutu, a u 71. je pogodio mrežu domaćih.

Ipak, domaći su izjednačili posle samo dva minuta golom Terzića, da bi u 80. Mašović u potpunosti preokrenuo rezultat.

Voždovac je sada skočio na sedmu poziciju na tabeli sa 32 boda, dok je Surdulica deseta sa pet bodova manje.

U drugom popodnevnom meču, niški Radnički je na svom Čairu bio bolji od Javora rezultatom 2:0.

Radnički je do pobede došao golovima Todorovića u 39, a konačan rezultat postavio je Marjanović u 73. minutu.

Radnički je šesti na tabeli sa 35 bodova, dok je Javor deveti sa pet bodova manje.