Potvrda - Voša oštećena protiv "Zmajeva" i Partizana!

sreda 06.05.2015.
19:00

Sudijska potkomisija zadužena za analizu sušenja na superligaškim terenima potvrdila je da je FK Vojvodina oštećen u duelima sa Voždovcem i Partizanom.

Beta/DraganGojić/Ev

Fudbalski klub Vojvodina oštećen je u duelima 25. i 26. kola što je u sredu potvrdila i sudijska potkomisija zadužena za analizu suđenja.

Uvidom u materijal sa duela Voždovac - Vojvodina, odnosno Vojvodina - Partizan konstatovano je da su arbitri Petar Piper i Dejan Dimitrijević oštetili novosadskog superligaša.

Prvopomenuti arbitar bio je pomoćnik u duelu igranom na vrhu TC "Stadion", a na teret mu se stavlja to što u 82. minutu nije signalizirao kazneni udarac za Vojvodinu.

Dejan Dimitrijević bio je glavni arbitar derbi susreta 26. kola na "Karađorđu" a on je "pao" na nedosuđenom penalu za Vojvodinu koji je u 42. minutu skrivio Gregor Balažic.

Dvojica sudija neće biti delegirani u narednim kolima a Vojvodina je na dve pomenute utakmice ostala bez bodova pošto je na Voždovcu izgubila rezultatom 1:0, dok je u derbiju kola izgubila od Partizana sa 0:4.