Potez večeri - Stojković uspeo da se prekrsti i odbrani dva šuta u tri sekunde!

četvrtak 14.09.2017.
21:14

Neverovatnu stvar uradio je Vladimir Stojković u 70. minutu duela sa Jang bojsom.

Epa/Peter Schneider

Šampion Švajcarske i Srbije remizirali su (1:1) u prvom meču grupne faze Lige Evrope.

Partizan je poveo u Bernu ali je vrlo brzo primio gol i ispostavilo se da je rezultat postavljen u 14. minutu predstavljao konačan ishod utakmice.

Velike zasluge za to što je Partizan iz Berna poneo bod idu na račun Vladimira Stojkovića koji je i večeras činio čuda ispred gola.

Najbolji način da se opište kakvu je partiju imao Stojković jeste situacija iz 70. minuta kada je u tri sekunde golman Partizana dva puta intervenisao a između šuteva uspeo da se prekrsti!

Opisana situacija nije promakla ni navijačima Partizana.