Poruka za Partizan po ukusu Grobara: ''Vidimo se u grupnoj fazi LŠ!''
Autor: Milovan Longinov
petak 30.06.2017.
13:39
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs
Pohvale za crno-bele.
EPA/Mathias Loevgreen Bojesen
Povezane vesti
Ko su nova lica u Partizanovom timu i mogu li da postanu prava pojačanja?
Saša Ilić poveo 26 igrača u Sloveniju - Objavljen kompletan spisak i termini pripremnih utakmica
Najavljeno - učinjeno: Sek je Partizanov do 2029. godine!
"Partizanov Haland" otkriva kako se odlučio za crno-bele i na čiju preporuku je došao
Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Kopenhagena u prijateljskom susretu na pripremama u Sloveniji rezultatom 3:2.
Nakon meča, stigle su pohvale iz te ekipe, od strane srpskih fudbalera Uroša Matića i Andrije Pavlovića.
''Baš sam pričao posle utakmice sa igračima Partizana, složili smo se: ''Vidimo se u grupnoj fazi Lige šampiona'', istakao je Matić, a prenosi Žurnal.
Njegov saigrač, Andrija Pavlović, još jedan reprezentativac Srbije iz redova Danaca, takođe je pohvalio crno-bele.
''Čestitam Partizanu, odigrao je odlično. Kvalitetna utakmica, s puno golova. Mi smo igrali s dva tima, po 45 minuta'', rekao je Pavlović.
Partizanov prvi rival na putu ka Ligi šampiona biće podgorička Budućnost.
Nakon meča, stigle su pohvale iz te ekipe, od strane srpskih fudbalera Uroša Matića i Andrije Pavlovića.
''Baš sam pričao posle utakmice sa igračima Partizana, složili smo se: ''Vidimo se u grupnoj fazi Lige šampiona'', istakao je Matić, a prenosi Žurnal.
Njegov saigrač, Andrija Pavlović, još jedan reprezentativac Srbije iz redova Danaca, takođe je pohvalio crno-bele.
''Čestitam Partizanu, odigrao je odlično. Kvalitetna utakmica, s puno golova. Mi smo igrali s dva tima, po 45 minuta'', rekao je Pavlović.
Partizanov prvi rival na putu ka Ligi šampiona biće podgorička Budućnost.
2 Komentara
mercedes
Ali u nekoj igrici :)
Колатерална Штета
A Partizan nije igrao sa dva tima?