Poluvreme - Vujaklija vodi Zvezdu ka trijumfu, Plavšić "pleše"!

subota 01.04.2017.
16:47

Srđan Vujaklija je uspeo da već u drugom minutu donese Zvezdi prednost, nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:0.

Beta/BranislavBožić/Ev

Odlična Crvena zvezda u prvih 45 minuta meča protiv Spartaka koji je dosta oslabljen danas.

Ekipa iz Subotice nije imala previše šansi da napadne Zvezdu, dok su domaći imali dosta opasnih napada, a do prvog gola su stigli već u drugom minutu meča. Tada je debitant u startnoj postavi, Srđan Vujaklija, uspeo da postigne svoj prvi gol u dresu Crvene zvezde.

Srđan Plavšić je igrao fantastično, lagano je izlazio na kraj sa odbrambenim fudbalerima Spartaka, imao je veliki broj prodora po levoj strani, kuda je danas delovao.

Kanga je imao jedan šut, bio je slab, ali je nakon toga uputio veoma jak udarac ka golu gostiju, ali je bio neprecizan.

Frimpong je imao svoju šansu nakon kornera, bez lopte u mreži Ostojića, a pre toga je pretio i Ristić nakon dodavanja Plavšića.

Spartak se malo oslobodio pritiska pred kraj poluvremena, imali su čak i jedan opasan napad kada Jovović nije iskoristio svoju šansu. Na drugoj strani je Milić je pokušao iz voleja da ugrozi gol gostiju, ali promene rezultata nije bilo, ostalo je 1:0.

Evo nekih tvitova nakon prvih 45 minuta meča, rekli bismo da su navijači uglavnom zadovoljni učinkom.