Poluvreme u Talinu - ''Orlovima'' opet ne ide, Stojke sprečio još gori scenario!

utorak 29.03.2016.
18:45

Ništa novo kada je u pitanju naš nacionalni tim...

Beta/BranislavBožić/Dr

Nešto slično kao i protiv Poljske, nekoliko dobrih prilika stvorili su reprezentativci Srbije, ali je opet zatajila realizacija.

U prilogu pogledajte jednu od najboljih šansi za naš tim preko Aleksandra Mitrovića u 30. minutu igre, kada je izašao jedan na jedan sa golmanom Aksaluom, ali nije uspeo da ga savlada.

Imao je i naš štoper Slobodan Rajković sjajnu priliku u tom peruodu, ali posle centaršuta Ljajića sa leve strane iz slobodnog udarca, nije uspeo da sa dva-tri metra sprovede loptu u mrežu...

Samo par minuta kasnije, i Estonci su imali svoju stopostotnu priliku, ali je naš golman Vladimir Stojković odličnom intervencijom sprečio vođstvo domaćina. bez golova posle prvog poluvremena - 0:0.