četvrtak 20.07.2017.
21:18

Crvena zvezda vodi protiv Irtiša u okviru revanš meča drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

crvenazvezdafk.com

Nakon prvih 45 minuta igre, naš tim vodi protiv Irtiša sa 1:0 sjajnim golom Donalda iz slobodnog udarca.

Crvena zvezda je fantastično počela ovaj meč.

Nakon samo deset minuta igre, naš tim je poveo sa 1:0. Bio je prekršaj na nekih 20 metara od gola iskosa sa leve strane, Donald je uzeo loptu, šutirao fantastično i savladao golmana gostiju za 1:0.

Šest minuta kasnije dobra kombinacija fudbalera Crvene zvezde, na kraju je Boaći mogao da uđe u šansu, ali je golman Irtiša stigao pre do lopte. Imao je šansu i Srnić nakon dodavanja Stojkovića, a onda u 22. minutu fenomenalna šansa.

Boaći i Anđelković su išli ka golu Irtiša, imali su 2 na 1, ali je fudbaler iz Gane protraćio ovu šansu, odlučio se za dodavanje, ispostavilo se da je to bilo pogrešno.

Odbrana Irtiša se raspadala, često smo mogli da vidimo fudbalere Crvene zvezde koji su bili sami u kaznenom prostoru, što je nedopustivo za ekipe koje igraju Ligu Evrope.

U 32. minutu nakon kornera, lopta je došla do Srnića koji je šutirao sa nekih 20 metara, ali samo malo pored gola.

Ipak, nakon toga je tempo opao, pa golova do kraja ovog dela igre nije bilo. Nadamo im se u nastavku i to u mreži Irtiša.

Pogledajte u nastavku i jedini gol do sada na ovom meču, kao i najzanimljivije tvitove tokom prvih 45 minuta.