Poluvreme - Sjajna atmosfera, Đuka ODUŠEVIO Grobare, Partizan bliži finalu!

sreda 10.05.2017.
18:54

Partizan imao inicijativu tokom prvog poluvremena i jednu stopostotu šansu, ali kada se činilo da će se na poluvreme otići bez golova, glavnu ulogu preuzeo je Uroš Đurđević.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Posle 0:0 u Novom Sadu, Partizan je pred oko 20.000 gledalaca u Humskoj poveo u poslednjim trenucima prvog poluvremena revanš meča polufinala Kupa Srbije u Humskoj.

Majstorski gol postigao je najbolji strelac Partizana Uroš Đurđević, koji se sjajno oslobodio Puškarića, a onda prelepim udarcem iskosa sa desne strane pogodio mrežu - 1:0!
----
Pre toga, najbolja prilika za Partizan viđena je u 28. minutu.

Bila je to odlična akcija ekipe Partizana, na kraju je Tavamba sa leve strane idealno centrirao za usamljenog Marka Jankovića u kaznenom prostoru Vojvodine, ali crnogorski reprezentativac levom nogom traljavo šutira i lopta odlazi pored stative u gol-aut.