Poluvreme - Partizan vodi, odlični Javor!

subota 29.07.2017.
19:49

Partizan nakon prvih 45 minuta vodi protiv Javora, ali nije prikazao blistavu partiju.

Sportske.net/Pavle Knežević

Tvrda utakmica za sada u Humskoj, ali Partizan protiv Javora nakon prvih 45 minuta vodi sa 1:0 od 7. minuta meča.

Crno-beli su dobro počeli, imali su par dobrih akcija, da bi u 7. minutu sjajnu akciju Kosovića i Vulićevića, nekadašnjeg igrača Javora, krunisao Urođ Đurđević sjajnim udarcem glavom.

Opao je tempo nakon gola, a narednu priliku je imao Javor preko Krnića koji nije uspeo da na pravi način pronađe Tripkovića ispred gola crno-belih.

Onda se Partizan malo uozbiljio, krenuli su ofanzivnije ka golu gostiju, a šanse su propuštali Tavamba, Janković i Đurđević iz slobodnog udarca i Pantić koji je imao veoma dobru šansu nakon prodora Tavambe.

Imali su šansu i gosti preko Kikovića, a na drugoj strani je ponovo Pantić pripretio, ali je Đogatović odlično odbranio.

Inače, u loži na istočnoj tribini se nalaze Leonardo i Everton koji sa svojom decom gledaju današnju utakmicu.