Poluvreme - Partizan već završio posao (TVITOVI)

subota 22.07.2017.
19:51

Partizan vodi veoma ubedljivo nakon prvih 45 minuta igre.

Sportske.net/Pavle Knežević

Od samog starta se videlo da je Partizan kvalitetniji tim, već samo nakon dva minuta Đurđević je mogao da se upiše u strelce, ali je poslao loptu preko gola, da bi u 7. minutu Tavamba nespretno reagovao kada je pokušao da uposli saigrača.

Ipak, u 8. minutu gol za crno-bele.

Trajala je akcija Partizana, stigla je na kraju lopta do Kosovića koji sjajnim udarcem vara golmana Mačve, Filipovića.

Osam minuta kasnije, novi gol u mreži Mačve, ovoga puta je nakon asistencije Đurđevića, Tavamba bio priseban u kaznenom prostoru, postigao je gol za 2:0 i verovatno kraj nadanja Mačve.

Igračima iz Šapca je jedino bilo u glavi kako da odu iz Humske sa što manje golova u mreži. Ipak, u 21. minutu nova gužva u kaznenom prostoru, ponovo Đurđević asistira, ovoga puta Danilu Pantiću, koji sigurnim udarcem šalje loptu u mrežu za 3:0.

Grobari

Igrao se 35. minut, već je bilo 4:0. Uroš Đurđević je dobio loptu sa Partizanove polovine, izašao 1 na 1 sa Filipovićem i bez problema ga savladao za 4:0.

Golove Kosovića i Tavambe pogledajte OVDE, a Pantićev ovde.

U nastavku pogledajte i gol Uroša Đurđevića.