Poluvreme - Partizan se ispromašivao!

utorak 04.07.2017.
18:48

Bez golova posle prvog poluvremena Partizanove generalne probe pred početak nove szone.

Beta/BranislavBožić/Ds

I pored konstantne inicijative tokom prvih 45 minuta i nekoliko odličnih prilika, crno-beli nisu uspeli da povedu protiv ruskog Urala, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 0:0.

Posle mirnih dvadesetak minuta, zanimljiviji sadržaj najavio je Leonardo u 22. minutu šutem sa 25 metara, koji je izblokiran. Četiri uzastopna kornera izveo je tada Partizan, ali bez efekta.

Dva minuta kasnije, Leonardo je imao sjajnu priliku, ali je veoma loše šutirao sa nekih 15 metara od gola.

U 30. minutu Brazilac je mnogo bolje šutirao, golman Urala je odbio loptu do Đurđevića, ali onda najbolji steelac Superlige očajno reaguje. Ništa ni od ove prilike.

Četiri minuta kasnije, Leonardo je imao priliku i iz slobodnog udarca, ali je pogodio samo živi zid.

Mnogo bolji pokušaj imao je Marko Janković u 38. minutu, ali lopta odlazi tik iznad prečke.

Isti epilog i u 41. minutu, kada je Mihajlović šutirao iskosa sa leve strane.

Ali, ubedljivo najbolja prilika viđena je u 43. minutu, kada je Nemanja Mihajlović istrčao kontru po sredini, izašao oči u oči sa protivničkim golmanom, ali umesto pogotka, opet je loptu poslao iznad prečke!