Poluvreme - Partizan ponovo očajan u napadu, Bačka bliža golu!

nedelja 24.07.2016.
19:49

Umor, vrućina, ili možda nešto treće... Šta je po vama razlog loše igre Partizana u prvom poluvremenu protiv Bačke?

partizan.rs/MiroslavTodorović

Partizanni danas nije konkretan, već preko 250 minuta nisu uspeli da postignu gol u novoj sezoni.

Nakon prvog poluvremena meča na "Karađorđu" gde gostuju ekipi Bačke, novom Superligašu, rezultat je 0:0, a Partizan ponovo ništa nije pokazao.

U prvih 20-ak minuta Bačka je čak bila nešto konkretnija, pogodili su i prečku preko Bjeloša, golman Šaranov je imao dosta sreće u ovoj situaciji.

Tek pred kraj poluvremena je Partizan krenuo nešto ofanzivnije, ali promene rezultata nije bilo.

Naravno, na društvenim mrežama je bilo dosta kritika na račun fudbalera Partizana, a reklo bi se da su dvojica koji su promašili penal u Poljskoj na udaru navijača.

9 Komentara

Dejan Samatovic
Monday, 25.07.2016
06:25

Backa je u prvom poluvremenu bila bolja na terenu ,u drugom Partizan imao jalovu inicijativu ali nemogu da razumem da u revansu u Lubinu i sad na Karadjordju sutnete za 180 minuta dva puta u okvir gola.Gde je to dobro to je lose da losije nemoze biti.Ja sam i sam iz Backe Palanke i Backa je nas klub i znam kako momci dobro rade jer ih pratim svaki dan i nije cudo sto su uzeli bod Partizanu.Pola Srbije potcenjuje Backu kao klub,imamo odlican stadion na kojem sad kad se urade reflektori za dvadesetak dana i FSS odobri Backoj igranje na svom stadionu ,u Backoj Palanci ce biti svaki mec po 5000-6000 hiljada ljudi ,a onda ce svakom protivniku biti tesko da pobedi Backu jer taj klub nije za potcenjivanje i to su dobri igraci nista losiji od ovih nabedjenih i ubedjenih zvezdica i imamo stabilnu upravu i jednog od najboljih trenera u Superligi koji je svoj zanat ucio u Vojvodini iDonjem Sremu.

Markо Đorđević
Sunday, 24.07.2016
20:25

Lazni kralj posle remija Zvezde sa Napretkom : Imamo najbolji tim, zato cemo osvojiti sve, ne zato sto Zvezda ima evropske utakmice. Odlican vam je tim, ekipi koja je usla iz druge lige i igra na tudjem stadionu ste jednom sutnuli ka golu za 45 minuta, svaka cast :D

ipak smo mi PRVI
21:11

Ispravka jedan sut u okvir gola za 90+ minuta.

Zoran Vukic
20:02

polako da tomic ugra tim ima revas

Fair Play
19:59

Ajde kako ste zavrsili s bugarima, tako sada isto i s Brasancem. Lepo vratite Milenkovica na kaljenje a Balazica u prvi tim. Jankovica na desno, Necu na levo a Lea u sredini.. Radovic je uzas, Djurdjic ce proraditi.. sastav koji treba da nosi ekipu ove sezone je Saranov, Miletic, Gogua(Ostojic), Balazic, Vulicevic, Everton, Lukic, Neca, Leo, Jankovic, Djurdjic ali vi po ko zna koji put pokazujete koliko ste fudbalski neobrazovani i bez osecaja.. Miletic Tomicu verovatno ne odgovara kakav ima naglasak, Lukica zbog glupe frizure a Leo jer ne razume srpski.. ajde vise filozofi.. okanite se sujeverja, licnog nezadovoljstva, itd.. radite za klub delima a ne samo pricom..

Petar Petar
19:59

Ovaj Partizan ne vredi gledati sve dok su igraci poput Brasanca kapiteni. A onog ko je odlucio da da dva dinara da se dovede ovaj Radovic trebalo bi ga motkom najuriti iz kluba. Na zalost obistinjuje se sto sam pisao da ce to biti veci promasaj cak i od produzetka saradnje sa Ilicem. Djurdjicu treba objasniti da ne mora bas iz svake situacije da odigrava na prvu i napamet. I jos jedna stvar, ne razumem kako se jedino nama u svetu fudbala organizacija napada bazira na levom i desnom beku. Bogosavac i Vulicevic imaju pedeset puta vise dodira sa loptom kada smo u napadu od Brasanca i Radovica. Znaci neverovatno. Ova sezona ce biti gora i od prosle. Ej, pa kad nas jedna Backa procitala o cemu vise da pricamo. pustaju nas da tamburamo loptu na nasoj polovini i uz aut liniju, znaju ljudi da necemo centrirati jer nemamo nikog u 16, pustaju nam sut sa dvadeset metara jer znaju da niko ne moze da pogodi i mi se vrtimo oko sesnaesterca kao muve bez glave. Bez ikakve ideje kako u sansu da udjemo. A gol je vec misaona imenica. Onaj Bozinov bar covek masio sanse (ali je i ulazio u iste),a ovaj Djurdjic ne zna na koji gol napadamo.

19:53

Ispadanje iz Evrope ce se osetiti rezultatski,bice tesko motivisati ove panjeve da igraju fudbal protiv boranijre iz nase lige.Bice ovo jos jedna sezona za zaborav sto se tice Partizana.