Poluvreme - Partizan odličan, "Grobari" oduševljeni, šteta za rezultat! (TVITOVI)

utorak 25.07.2017.
21:31

Nakon prvih 45 minuta nema ekipe koja je u prednosti, utakmica je odlična!

Sportske.net/Mihajlo Vidojević

Sasvim solidno izdanje Partizana nakon prvih 45 minuta, ali rezultat i nije baš najbolji. Crno-beli su gubili sa 1:0 od 6. minuta kada je Marin uposlio Bena za 1:0, a izjednačio je Tavamba nakon asistencije Jankovića samo četiri minuta kasnije.

Prvom golu na utakmici prethodio je loš postupak Evertona, pogrešio je, pa je Marin nakon toga uposlio Bena za prednost gostiju. Ujedno, to je bila jedina šansa za goste, nisu previše boravili na polovini Partizana, ekipe koja je bolja u ovom delu meča od gostiju iz Pireja.

Partizan je imao sjajan period oko 30. minuta, imali su par šansi preko Miletića, Jankovića i Leoonarda, nakon toga je i Ćirković imao šansu glavom, ali promene rezultata nije bilo.

"Grobari" su prezadovoljni izdanjem svojih ljubimaca, kažu da odavno nisu gledali bolji Partizan, sviđa im se i snaga protivnika.

Nadamo se da se crno-beli nisu previše istrošili nakon prvih 45 minuta, očekujemo još bolje izdanje u nastavku.

Dakle, nakon prvih 45 minuta, 1:1.