Poluvreme - Ne ide bez Leonarda, jalovi napadi Partizana

utorak 11.07.2017.
21:32

Prvih 45 minuta proteklo je baš onako kako su priželjkivali gosti iz Podgorice.

Beta/BranislavBožić/Ev

Podgoričani hrabri, borbeni, agresivni, Partizan bojažljiv, bezidejan, nemoćan da stvori ozbiljniju priliku i pored konstantne terenske inicijative.

U najkraćem, to je utisak posle prvog poluvremena večerašnje utakmice u Humskoj, koje je završeno bez golova, 0:0.

Najbolji fudbaler crno-belih Leonardo mnogo nedostaje crno-belima, ali onaj ''pravi'' Leonardo iz prošle sezone. Bez njega, večerašnja igra Partizana ne izgleda obećavajuće...

Prva opasnost za gol gostiju viđena je u 10. minutu, kada su crno-beli iznudili slobodan udarac iskosa sa leve strane.

U odsustvu Leonarda, šutirao je Đurđević, a lopta je završila tik iznad prečke. Deset minuta kasnije, Janković je sa desne strane uputio centaršut, niko nije zahvatio tu loptu koja je završila zamalo pored desne stative.

Mihajlović je u 26. minutu tražio penal posle jednog centaršuta sa leve strane, smatrao je fudbaler Partizana da je Simović rukom zaustavio loptu u svom kaznenom prostoru, ali sesudija nije oglasio i čini se da je bio u pravu.Najbolju priliku od početka utakmicve imao je Leandre Tavamba u 36. minutu.

Bila je to i najlepša akcija crno-belih u prvom poluvremenu, Vulićević je probio po desnoj strani, odlično centrirao za Kamerunca, ali je snažni napadač očajno reagovao i glavom poslao loptu visoko preko gola.

Sam finiš prvog poluvremena obeležila je i opasna kontra gostiju preko Vlaisavljevića po levoj strani, srećom po crno-bele, njegov centaršut nije realizovan...