Poluvreme - Manojlović "vadi" Zvezdu, Sikimić promašio zicer!

subota 26.11.2016.
15:48

Nakon 45 minuta igre dosta šansi na obe strane, a možemo reći da je za sada najbolji igrač utakmice Filip Manojlović.

Beta/BranislavBožić/Ev

Zanimljiva utakmica u Gornjem Milanovcu, ali nakon 45 minuta igre nema golova, 0:0.

Odmah na početku je Crvena zvezda mogla do prednosti, po levoj strani je krenula akcija, da bi lopta na kraju došla do Anđelkovića koji se izborio za šut, ali je golman domaćih, Belić, odlično reagovao.

Donald je imao dva udarca ka golu domaćih, a onda su i fudbaleri Metalca počeli da prete.

Kaisedo je izbacio Le Taleka iz igre, izašao ispred golmana Manojlovića, ali je mladić na golu Zvezde uspeo da sjajno interveniše.

U nastavku, Crvena zvezda je imala sjajnu priliku preko Sikimića, ali je napadač Crvene zvezde šutirao pored gola iz veoma izgledne situacije.

Na drugoj strani se istakao Manojlović još u dva navrata nakon šuteva Stojanovića, možemo slobodno reći da je najbolji igrač Crvene zvezde u prvom poluvremenu.

Pogledajte u nastavku i najbolju šansu na ovoj utakmici.