Poluvreme - I ''Grobari'' hvale golmana Vojvodine!

nedelja 13.08.2017.
19:51

Dve fenomenalne intervencije golmana ''Lala'' sprečile su vođstvco Partizana u prvom poluvremenu meča u Novom Sadu.

Beta/BranislavBožić/Ds

Prvih 45 minuta derbija petog kola Superlige na ''Karađorđu'' obeležio je golman Vojvodine Emil Rockov.

On je u 11. i 15. minutu pokazao veliki kvalitet, u situacijama kada su u odličnim prilikam a bili Sejduba Suma, odnosno Leandre Tavamba.

Kao što možete da vidite u prilogu, i navijači Partizana su pohvalili reakcije golmana domaćih i iskoristili priliku da još jednom podsete na kikseve Filipa Kljajića iz prethodnih mečeva.

Kljajić je zbog toga izgubio mesto u startnoj postavi, a mrežu crno-belih večeras čuva Marko Jovičić koji u prvom poluvremenu nije imao mnogo posla.

Dakle, 0-0 na poluvremenu, Vojvodina je u ovom trenutku jedina superligaška ekipa koja još nije primila gol.

Odbrana Rockova posle udarca Sume...

A evo kako je golman ''Lala'' reagovao kada mu je Tavamba pripretioposle kornera.-