Poluvreme - Bez golova u Ivanjici, da li je Partizan oštećen?

petak 05.05.2017.
20:47

Tvrdo u meču Javora i Partizana u Ivanjici na otvaranju 34. kola Superlige.

Beta/SašaĐorđević/Ev

U Ivanjici je trenutno na programu meč 34. kola plej-ofa Superlige, domaćem Javoru gostuje Partizan, a nakon prvih 45 minuta igre rezultat je 0:0.

Partizan je imao inicijativu tokom ovog duela, a u prvih 15-ak minuta nije bilo ozbiljnijih šansi. Upravo nakon 15 minuta igre Janković je pao u kaznenom prostoru Javora, ali sudija Vasić nije imao razloga da dosudi na belu tačku.

Bili su to trenuci kada je Partizan pritiskao domaćina, Đuričković je imao jednu šansu, zatim je i Janković šutirao, ali promene rezultata nije bilo.

Javor je zapretio preko Milovana Milovića koji je glavom pokušao da iznenadi Stevanovića, a na drugoj strani Partizan je mogao da stigne do penala.

Pao je Đurđević, izgledalo je da nema kontakta, ali video snimak pokazuje drugačije.

U nastavku fantastična šansa za Partizan, nakon akcije Leonarda, šutirao je Kosović iz veoma izgledne situacije, ali je prebacio gol. Do kraja poluvremena beležimo pokušaje Leonarda iz slobodnog udarca i Đurđevića, ali promene rezultata nije bilo.