Poigravanje Kahrimana umalo skupo koštalo Zvezdu

nedelja 28.08.2016.
17:59

Veliki kiks Damira Kahrimana, Travančić mu je ukrao loptu, ali se kasnije Enver Alivodić nije najbolje snašao. Pogledajte tu situaciju iz 31. minuta, samo minut kasnije je Zvezda stigla do 2:0.

Beta/BranislavBožić/Ds

Damir Kahriman nije u najboljoj formi, dokazao je to i ovim potezom danas protiv Novog Pazara.

Ipak, Miodrag Božović ima poverenja u njega, videćemo da li će to biti i nakon ove utakmice.

Da napomenemo da je Kahriman imao jednu sjajnu intervenciju u prvom poluvremenu kada je odlično zaustavio udarac Čečarića.