nedelja 26.03.2017.
12:37

''Romantičari'' konačno dali nadu svojim navijačima da bi eventualno mogli da izbore opstanak u Prvoj ligi Srbije ovog proleća.

ofkbeograd.co.rs

Fudbaleri OFK Beograda juče su ostvarili tek drugu pobedu ove sezone u Prvoj ligi Srbije. Oni su na svom terenu savladali ekipu Sinđelića rezultatom 1:0, a gol odluke u ovoj utakmici postigao je iskusni napadač Miljan Mrdaković u 23. minutu.

Ipak, ekipa Ljubiše Stamenkovića je i dalje poslednjeplasirana na tabeli sa 13 bodova, tri manje od ekipe Kolubare koja u ponedeljak gostuje Bežaniji.

Osim pobede ''Romantičara'', ovo kolo obeležiće i dva derbija. Juče je odigran prvi, vodeća Mačva je na svom terenu remizirala protiv četvrtoplasirane ekipe pirotskog Radničkog (1:1). Gosti su golom Mančića poveli u 13. minutu, a poraz Mačve sprečio je Pejović u 80. minutu meča.

Drugi derbi na programu je danas od 16 časova, kada se sastaju trećeplasirani Zemun i ekipa Inđije.