Plej-of: Lučanci ruše redom, Evropa im nikad nije bila bliža!

21:11
Izvor: Beta

Nišlije posustaju, poražen i Napredak!

Sportske.net/MihajloVidojević

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas Radnički sa 3:2 u prvom kolu plej-ofa Super lige, dok je Vojvodina savladala Napredak 2:1.

Oba gola za Radnički postigao je Lazar Arsić, dok je dvostruki strelac za Mladost bio Stefan Golubović.

Arsić je u 19. minutu doveo goste u vodjstvo, a Siniša Saničanin je u 29. doneo izjednačenje. Golubović je golovima u 50. i 68. minutu doneo preokret i vodjstvo Mladosti, samo da bi Radnički u 82. minutu ublažio poraz.

Vojvodina je u Novom Sadu povela pogotkom Filipa Malbašića u 43. minutu, a izjednačenje je doneo Nemanja Tubić u 63, da bi "lale" do pobede došle u trećem minutu nadoknade pogotkom Nikole Trujića.

Ranije danas u plej-ofu, Partizan je pobedio Crvenu zvezdu 3:1, i tako se izjednačio sa njom na prvom mestu po bodovima, a Voždovac i Javor odigrali su 1:1.

Beogradski "večiti" imaju po 40 bodova, ali je Zvezda prva zbog bolje gol-razlike. Vojvodina ima 33 boda, Mladost 27, a Napredak 26.

Radnički je sedmi, a Voždovac osmi. Oba tima imaju po 22 boda.