nedelja 19.07.2015.
20:59

Fudbaleri Čukaričkog protutnjali su "Karađorđem" ostvarivši više nego ubedljiv trijumf u derbi susretu prvog kola domaće Superlige.

fkvojvodina.rs

Derbi susret prvog kola domaće Superlige završen je ubedljivom pobedom Čukaričkog koji je kao gost savladao Vojvodinu rezultatom 4:0 (1:0) čime je napravljena prava uvertira za revanš sa Gabalom.

Čukarički je počeo bolje, pokušao preko Pavlovića, imali su par pokušaja posle prekida, na drugoj strani Stanisavljević je kušao Stevanovića golmana gostiju iz prekida.

U 35. minutu velika greška defanzivca domaćih Pankova, lopta se odbila do Pavlovića koji je okrenuo Žakulu i pogodio nebranjenu mrežu, zasluženo vođstvo gostiju.

Pavlović je bio nezaustavljiv, za nekoliko minuta u nastavku, tačnije u 58. i 65. minutu još dva puta je umakao odbrani rivala i rešio pitanje pobednika.

Šokirana Vojvodina nije uspela da se oporavi, a Čukarički je do kraja preko Nikole Stojiljkovića postigao i četvrti gol poslavši tako jasnu poruku "Večitima", spreman je da se bori za šampionsku krunu!