petak 29.01.2016.
18:59

Fudbalski klub Partizan u petak je upisao prvu pobedu u sklopu priprema za prolećni deo sezone. Evo na koji način su crno-beli stigli do trijumfa nad Klužom.

partizan.rs/MiroslavTodorović

Fudbaleri Partizana upisali su prvi trijumf na pripremama na Kipru, pošto su u petak savladali rumunski Kluž rezultatom 3:1 (2:1) o čemu ste mogli da čitate OVDE!

Ekipa Ivana Tomića stigla je do dva gola prednosti za samo 15 minuta igre, a tačku na trijumf nad Klužom stavljena je sredinom drugog dela igre.

Golove za Partizan postigli su (5') Darko Brašanac, (15') Valeri Božinov i (76') Ismael Beko Fofana, a jedini pogodak za Kluž bio je delo Viktora Bruna u finišu prvog dela igre.

Ukoliko niste imali prilike da odgledate prenos prve kontrolne utakmice crno-belih, evo na koji način je Partizan stigao do prve pobede na Kipru.

Narednu utakmicu ekipa Ivana Tomića igra već u subotu od 14 časova protiv Arsenala iz Tule.

ГОЛОВИ: Партизан - Клуж 3:1 (2:1)

Posted by Супер Лига on петак 29. јануар 2016.