Partizane, čuvaj se, tvoj protivnik se služi svakakvim trikovima!

nedelja 06.12.2015.
09:49

Doduše, kako crno-beli šutiraju penale, ovo neće biti ni potrebno.

BETA/AP Photo/Matthias Schrader

Detalj sa jučerašnje utakmice u Kelnu, "Jarčevi" su imali penal protiv Augsburga, rezultat je bio 0:0, golman Bavaraca je učinio sve da iskopa rupu na beloj tački.

Interesantna strategija, urodila je plodom, naime, fudbaler domaćih Modest je promašio penal, tačnije Hic mu je odbranio.

Nakon toga je Bobadilja dao gol pa su gosti odneli bodove iz Kelna.

Kako Partizan šutira penale, švajcarski golman koji čuva mrežu Augsburga, Marvin Hic možda i neće morati da se služi ovakvim trikovima.

Mala škola prevare, kako odbraniti penal?

Posted by Lige petice on недеља 6. децембар 2015.

5 Komentara

33
Sunday, 06.12.2015
14:13

Da se ne lažemo, ima da nas otkinu od života. Presmešni smo sa oscilacijama.

delije sever NS
23:57

Pa s obzirom da Partizan ove godine zna da igra samo kada ih neko napada i na kontre,mislim da imate neke sanse,3 gola koja treba da vam daju je ipak puno....e sada,ako bas ovi vasi budu tolike cave da se skroz povuku i pokusaju samo da brane-onda ni ne zasluzujete vise nego da izgubite.Nego,ipak,verujem da cete uspeti da odbranite to,jos i ako date makar 1 gol iz kontri,sto je apsolutno moguce-eto vama evrope.Losa stvar je vasa uprava,sto nalaze tamo neke polovnjake za 8 eura,na kilo kupuju a hoce neke rezultate.Oni bi samo da pokupe malo kajmaka,ne bi da ulazu u igrace,e to je veliki problem koji cete tek osetiti.

Tomić: Lažna legenda
Monday, 07.12.2015
20:41

Mislim da se trebamo povući, ali ne skroz, neka imaju oni kontrolu lopte, a od 35 minuta da počnemo igrati do kraja poluvremena + od 60 minuta ponovo da počnemo da igramo, a u međuvremenu bunker, mislim da ćemo oko 70 minuta imati dosta dobrih šansi jer će pokušati na sve načine da nas napadnu, ali treba izdržati prvo poluvreme bez primljenog gola