Partizan vodi, ''Grobari'' inspirativni u komentarima, ali nešto ih baš nervira!

nedelja 06.08.2017.
19:50

Crno-beli vode posle prvog poluvremena na teškom terenu i u teškim vremenskim uslovima u Subotici.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Upravo je loš teren ono što iritira pristalice crno-belih, ali i pored toga, posle prvih 45 minuta meča na Gradskom stadionu u Subotici, Partizan vodi protiv domaćeg Spartak Ždrepčeve krvi sa 1-0.

Vodeći gol za crno-bele postigao je Leandre Tavamba u 30. minutu meča, posle asistencije Jevtovića. Kamerunac je ovu dugu loptu uspeo da iskontroliše i potom rutinski savlada istrčalog golmana domaćeg tima.

Do tada smo gleali pravu ''uspavanku'' u Subotici, a nedugo posle vodećeg gola, crno-beli su imali još dve velike prilike. Pogotovo je bila izgledna ona koju je propustio upravo Tavamba, kada je oklevao da li da šutira ili da asistira Đurđeviću. Odlučio se za ovio drugo i pogrešio.

Potom je Đurđević imao jedan dobar pokušaj sa petnaestak metara, a i Suma je opasno pripretio u finišu prvog poluvremena, ali nije uspeo da se snađe u gužvi pred golom domaćih.

Evo i nekih reakcija navijača Partizana tokom prvog poluvremena utakmice u Subotici.