Fudbaleri Partizana nisu uspeli da šampionsko slavlje upotpune i novom pobedom pred svojim navijačima. Ekipa Novog Pazara uspela je da se iz Beograda vrati neporažena.

partizan.rs/sportske.net

Šampionsko slavlje Partizana u Humskoj nije pokvario ni remi crno-belih sa Novim Pazarom u Humskoj.

Ekipa Zorana Milinkovića je danas igrala nerešeno, 1-1 sa Novim Pazarom.

Naravno, pre početka meča, kapitenu Partizana Saši Iliću uručen je šampionski pehar, crno-beli su slavili sa svojim navijačima, a te detalje možete da vidite OVDE.

Kad je sama utakmica u pitanju, rezultat je bio u drugom planu, a prvu pravu priliku za crno-bele imao je Nikola Ninković, koji je u 18. minutu iz slobodnog udarca sa leve strane pogodio prečku.

Samo minut kasnije, slična situacija na drugoj strani, ali za razliku od Ninkovića, Pavlović je bio precizan iz ''slobodnjaka'' - Novi Pazar je tada poveo sa 1-0.

Izjednačenje su crno-beli izborili u 42. minutu, kada je Petar Grbić centrirao sa desne strane, Ninković zatim pogodio prečku, a na odbijenu loptu natrčao je Ivan Šaponjić i iz neposredne blizine poslao je u mrežu - 1:1.

Gol pogledajte OVDE.

U drugom poluvremenu manje uzbuđenja, a najviše pažnje privukao je ulazak Miroslava Vulićevića umesto Ivana Bandalovskog. Podsetimo, iskusni bek Partizana je nekoliko meseci pauzirao zbog povrede ligamenata kolena.

Interesantno je da je kraj utakmice označio neko od navijača sa tribina, posle čega je krenuo pravi ''stampedo'' na teren, pa se i glavni sudija ''pomirio'' sa ''odlukom'' navijača crno-belih.

Partizan: Ž. Živković – Bandalovski (Vulićević od 52.), Ćirković, Balažic, Petrović – Marković, Brašanac – Grbić (A. Živković od 61.), Lukić, Ninković (Marinković od 70.) - Šaponjić

Novi Pazar: Zečević – Đorđević, Stevanović, Vuković, Kostić – Pavlović, Jevtović – Mijić (Arsenijević od 55), Radivojević, Matos – Kecap (Sotirović od 66.).