subota 09.09.2017.
21:51

Za razliku od Zvezde u Ivanjici, crno-beli večeras na svom terenu imaju mnogo više problema protiv ekipe Mladosti.

Sportske.net/Pavle Knežević

Nisu mnogo toga pokazali crno-beli tokom prvih 45 minuta meča, pa i ne čudi što je na semaforu rezultat i dalje 0:0.

Imala je ekipa Partizana nekoliko prilika za postizanje gola, uglavnom preko Tošića i Ožegovića, ali je golman gostiju Rosić bio veoma siguran.

Ali, ubedljivo najbolju priliku imao je Partizan u poslednjim sekundama prvog poluvrmena, kada posle Tošićevog kornera, Tavamba sa gol linije nije uspeo da ugura loptu u gol.

U samom finišu prvog poluvremena, crno-beli su tražili i penal zbog igranja rukom jednog od igrača Mladosti, ali sudija Brdar je imao drugačije mišnjelje o toj situaciji.

A kada je u pitanju mišljenje navijača Partizana o igri Đukićevog tima u prvom poluvremenu, neke od komentara možete da vidite u prilogu.