21:14

Neverovatno kakav je gol primila ekipa Partizana večeras u Pireju...

Beta/BranislavBožić/Ev

Govorio je trener Partizana Miroslav Đukić da njegovi igrači večeras ne smeju da prave greške kao u Beogradu, ali u Pireju smo videli još veću grešku koja je opet skupo plaćena.

Izgledalo je da bi Partizan večeras mogao da napravi nešto više večeras u revanšu protiv Olimpijakosa, Đurđević je u 15. minutu imao lepu priliku posle odličnog centaršuta Jankovića, ali onda je sve palo u vodu sedam minuta kasnije.

Teško je reći da je to bila i neka ozbiljnija prilika za domaće, Gonzales je iz slobodnog udarca praktično poslao loptu u ruke golmanu crno-belih Kljajiću, ali on ju je ispustio i ona je završila u mreži! 1:0 za Olimpijakos!

Neverovatno, zaista i prava šteta s obzirom da su crno-beli dobro počeli ovaj meč.

-

14 Komentara

Crno beli do kraja
Thursday, 03.08.2017
02:40

Bože me pomozi kakvu mi odbranu imamo, pa ovo nije ni za Super ligu kamoli za neko evropsko takmičenje...

00:35

Подсетио ме је на Милоја на оном дербију кад је Ниша Савељић дао гол пред крај полувремена, а први гол који је Партизан постигао ме је подсетио на победоносни Звезде у 100. дербију након грешке Пандуровића!

21:55

Koliko vidovitih poznavalaca, štaviše - eksperata. Kljajić je primio užasan gol u jako važnoj utakmici, u trenucima kad se utakmica otvarala za nas. Na pripremama su i on i Stevanović po jedanput protiv najjačeg protivnika poklonili loptu i gol. Ali isti Kljajić je prošle godine doneo prvenstvo, pa i taj Stevanovič u važnoj utakmici. Dobro bi došlo čudo. Rekao bih, Božja pravda.

paok
07:28

Niko ovde nije vidovit ali ovakva greska nije normalna. Igrac mu je dodao loptu, da je bila bomba razumeo bi. I nije on doneo prvenstvo nego Leonardo i Djurdjevic su najveci doprinos dali.

John Cena
21:45

Bolji od Olimpijakosa ali su sami sebe izbacili ovom greškom i onima iz prvog meča.