Partizan opet pokazuje slabosti, može li Radnik do preokreta?

sreda 14.10.2015.
18:21

Posle odličnog prvog poluvremena, fudbaleri Partizana u drugom primetno slabiji, što je ekipa Radnika iskoristila i izjednačila rezultat u drugom poluvremenu na 2-2!

fk-radnik.com

Činilo se posle prvih 45 minuta da će Partizan konačno jednu utakmicu u Superligi dobiti bez većih problema i neizvesnosti, ali početak drugog poluvremena nagovestio je da to baš i neće biti tako.

Naime, Surduličani su zaigrali mnogo hrabrije, konkretnije, što je rezultiralo pogotkom u 57. minutu, posle odlične saradnje Stojanovića i Stankovića.

U prilogu je gol kojim je Stanković smanjio vođstvo Partizana na 1:2.

Ali, to nije bilo sve od domaćih! U 71. minutu novi kiks crno-belih, greška Babovića, pa neshvatljivo istrčavanje golmana Živkovića, što domaći preko Stankovića ponovo koriste i posle još jedne sjajne kontre dolaze do izjednačenja - 2:2!