Partizan i danas pobedio, mladi napadač postigao gol odluke

ponedeljak 01.05.2017.
16:56

Liga ''B'' timova i dalje funkcioniše, a Partizan je najnoviji meč u ovom takmičenju odigrao danas protiv niškog Radničkog.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Dan pošto je prvi tim Partizana u 33. kolu Superlige savladao Napredak sa 3:0, rezervisti crno-belih nastupili su u novoj utakmici Lige B timova.

Rival ''B'' timu Partizana u Zemunelu bila je ekipa Radničkog iz Niša, a domaći su slavili rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je talentovani napadač Partizana, 17-godišnji Dušan Vlahović, koji se nedavno oporavio od povrede zbog koje je propustio veći deo sezone.

On je mrežu Nišlija pogodio sa bele tačke, posle dosuđenog jedanaesterca za Partizan u 23. minutu.

Partizan je danas nastvupio u sledećem sastavu: Stevanović, Radin, Ćirković, Bošnjak, Čubrilo, Marjanović, Ilić, Mihajlovic, Đuričković, Jovanović, Vlahović.