"Parni valjak" melje Videoton! Sjajni Đurđević i Tavamba, ali od koga je počelo? (TVITOVI)

četvrtak 24.08.2017.
20:47

Fantastičan Partizan, na pragu je Lige Evrope!

Darko Mitrovic/Sportske.net

Nekako je Videoton izgledao opasnije u prvih pet minuta, imali su i šansu preko Nega kada je Stojković odbranio na sjajan način, a onda i jedan od odlučujućih trenutaka meča.

Igrao se 6. minut kada je Janković oduzeo loptu, Everton je povukao, nosio je čitavih 50 metara, dodelio Tavambi koji preciznim udarcem vara golmana domaćih.

Nastavili su domaći sa napadima, Lazović je imao dve šanse, Henti je šutirao pored gola, a onda Suma gasi nadu Videotonu, pogađa za 2:0 nakon asistencije Đurđevića.

Ostojić je vrlo lako mogao da dobije crveni karton, a onda novi gol Partizana.

Janković je fantastično uposlio Đurđevića kome nije bilo teško da pošalje loptu u mrežu za 3:0.

16 Komentara

Nikola Spasic
Thursday, 24.08.2017
21:52

mnogi se nisu nadali iskreno ali sjajan mec za partizan..mnogo znaci stojkovic svojim odbranama,miletic sa ostojicem sve bolji,desno kod vuleta ni muva da prodje a mali radin vec sad je igrac za neki dobar evropski klub...ma ulepsase vece svima jos da zvezda prodje pa da cela srbija slavi veliki uspeh srpskog fudbala...zajedno da zaokruze sjajni letnji raspust..

21:48

perfektno,savrseno..kao prvo odbrana stojkovica vetar u ledja..granit blok malog radina i onog starog pravog evertona,odlicno stajanje i pomeranje,ubitacna kontra sa sjajnim i tacnim pasovima i to je to...

Srbi Zalug
21:03

Evropski Partizan čekamo Zvezdu da se cela Srbija veseli..

Poznavalac
21:00

Fenomenalan rezultat premda smo jako lose delovali na pocetku..igra po meni losa,igramo na kontre i to je deo taktike..miletic najgori levi.bek u istoriji partizana bez premca,ostojic-miletic mozda za nasu ligu ne mare za evropu su smesni..previse igramo dugim loptama na tavambu..bitan je prolaz premda je za mene.ovo pirova pobeda jer smo.ispali iz LS i jer ovaj tim izgleda lose..lepe akcije kod golova,everton odlican,djurdjevic takodje nesebican,suma los i bice mozda i promasaj..bravo za borbu,napred crno-beli!

20:57

Parni valjak melje nema stajanja! Ajde da završimo ovo više i onda svim srcem uz naše cigane...

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
20:57

Ostojic je trebalo da dobije direktan crveni karton ali opet nadam se da ce partizan u grupnu fazu

Maestro-Sic-Chelsea
20:55
20:54

TAKO IGRA SRPSKI SAMPION ... UNISTAVANJE !!! SRBIJA JE CELA SADA CRNO-BELA !!!

Jack Rackham
20:52

Ostojic lagani crveni

Vanja Grubač
20:51

Valjak melje a sa druge strane neverica.

FCPartizan1970
20:51

Konacno pravi Partizan, ako nastavimo ovako da igramo kontre prosetacemo se do titule. Everton i Radin ih jedu na polovini. Konacno imamo golmana na kojeg mozemo 100% da budemo sigurni. Napred Partizan 💪💪💪🇷🇸🇷🇸🇷🇸

Predrag Drobnjak
20:51

Ova ekipa moze da bude jako dobra u nastavku prvenstva i LE ako je Antonov pravo pojacanje.