nedelja 17.09.2017.
20:41

Prvi gol Ognjena Ožegovića u crno-belom dresu!

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Partizan večeras u Humskoj igra protiv niškog Radničkog, a od 72. minuta vodi sa 3:1, zahvaljujući pogotku koji je postigao Ognjen Ožegović, momak, čiji je nedavni prelazak u Partizan izazvao brojne polemike i reakcije.

On večereas nije bio u startnoj postavi, dobio je priliku tek u 63. minutu kada je zamenio Solomona, a nepunih devet minuta kasnije postigao je gol kojim je Partizan najverovatnije overio trijumf.

Posebno zanimljiv bio je način na koji je proslavio ovaj gol - klizanjem na kolenima ka Istoku, zatim salutiranjem, a na kraju se i prekrstio.