Ovo su šanse u Lučanima za kojima žale Grobari!

nedelja 25.10.2015.
17:33

Fudbaleri Partizana u Lučanima nisu imali sreće u prvih 20 minuta, propustili su nekoliko prilika da dođu do izjednačenja nakon gola koji je postigao Miloš Lepović za Mladost.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DR

Partizan u prvih 20 minuta nije imao mnogo sreće u meču u Lučanima, propustio je nekoliko veoma dobrih prilika da izjednači rezultat na 1:1.

Gol za Mladost je postigao Miloš Lepović, savladao je Živka Živkovića za 1:0 na samom startu utakmice, a Partizan je nakon toga preuzeo terensku inicijativu.

Prvo je Alen Stevanović propustio veliku priliku u 14. minutu meča, šutirao je sa leve strane, na odbijenu loptu je natrčao Bugarin Božinov ali je loše zahvatio loptu, da bi iz trećeg pokušaja Saša Lukić šutirao u okvir gola ali je Aleksandar Živanović loptu izbacio sa gol linije!

Samo minut kasnije je Nemanja Petrović ostao neometan na 25 metara od gola, uputio projektil i pogodio prečku čime je uzmamio uzdahe na tribinama.

Pogledajte taj detalj sa meča, zaista velika šteta za Nemanju Petrovića, bio bi ovo prelep gol.