Ovako je Šaranov 'zaledio' Grobare!

sreda 06.04.2016.
18:14

Navijači Partizana uhvatili su se za glave u 73. minutu meča sa Javor Matisom nakon kardinalne greške koju je napravio golman crno-belih Bojan Šaranov.

partizan.rs
partizan.rs

Mnogo je puta u prolećnom delu sezone Bojan Šaranov spasavao crno-bele pa mu ne treba uzeti za zlo kiks koji je u sredu napravio u Ivanjici.

Činjenica je da je golman Partizana napravio kardinalnu grešku koja je Javor Matis vratila u utakmicu, ali na kraju nije napravila veće probleme crno-belima.

Partizan je na gostovanju u Ivanjici slavio rezultatom 2:1, a utešni gol za domaće postigao je Stefan Dražić u 73. minutu susreta kada je Bojan Šaranov loše intervenisao.

Nemanja Miletić je šutirao snažno i precizno sa više od 25 metara a golman Partizana nije uspeo da iskontroliše loptu pa je na odbitak natrčao Stefan Dražić i loptu poslao u nebranjenu mrežu.

Јавор Матис - Партизан 1:2 73' Стефан Дражић

Posted by Супер Лига on Среда 6. април 2016.