''Orlovi'' kapitulirali već posle devet minuta

ponedeljak 07.09.2015.
21:02

Loš početak meča u Bordou za naš nacionalni tim.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Reprezentacija Francuske već posle devet minuta igre vodi protiv Srbije, a strelac vodećeg pogotka za ''Trikolore'' bio je Blez Matuidi.

Odlična akcija Francuza po desnoj strani, zatim još bolji centaršut Sanje za Matuidija, koji udarcem glavom pored Ivanovića, šalje loptu u mrežu Predraga Rajkovića - 1:0.

U prilogu je taj gol.

Samo par minuta kasnije, Francuzi su imali još jednu odličnu priliku, ali je šut Olivijea Žirua posle centaršuta sa leve strane sjajno zaustavio naš mladi golman Rajković.