''Orlići'' prejaki za Andoru, a onda ih Holanđani ''spustili na zemlju''!

ponedeljak 28.03.2016.
22:54

Mlada reprezentacija Srbije doživela je večeras minimalan poraz u prijateljskom susretu sa selekcijom Holandije.

Beta/DraganGojić/Ds

Posle ubedljivih 4:0 protiv slabašne Andore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, naša mlada (U21) reprezentacija večeras je u Mursiji odigrala prijateljski meč sa odličnim Holanđanima i doživela poraz rezultatom 1:0.

Gol odluke u ovoj utakmici postignut je u 38. minutu, kada je Vermelj savladao našeg golmana Radunovića.

Selekcija Holandije je bila bolji rival u prvom poluvremenu i zasluženo je stigla do vođstva, dok je u nastavku naš tim stvarao prilike, ali nije uspeo i da ih pretvori u golove.

U svakom slučaju, večerašnja provera mnogo će značiti našim igračima pred naredna iskušenja koja ih očekuju u kvalifikacijama za EP.

Srbija se ''Lalama'' suprotstavila u sledećem sastavu: Radunović, Gajić, Jovanović, Filipović, Antonov, Lukić, Pantović (od 46. Mihajlović), A. Živković, Luković (od 46. Zdjelar), Čavrić, Đurđević. Selektor: Tomislav Sivić.