Orlandić: ''Trka između mene i Luneta za najboljeg strelca''

12:49
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Petar Orlandić je nastavio golgetersku seriju, ali i Aleksandar Luković.

Beta/BranislavBožić/Ds

I na trećoj uzastopnoj utakmici Orlandić i Luković su bili strelci za crveno-beke. Zvezdin napadač je nastavio golgetersku seriju, kao i Luković koji je zadužen za najstrože kazne.

Orlandić je do sada postigao četiri gola, a Luković tri, dok na listi strelaca vode Vijeira i Paločević iz Vojvodine sa šest datih golova.

''Ovo je prava trka između mene i Luneta ko će biti bolji strelac. Ali, to je zasluga cele ekipe. Ekipa izbaci pojedince. Samo želim da me zaobiđu povrede. Svakom špicu znače golovi, pa tako i meni jer sam dugo bio povređen, i bilo je i vreme da dočekam šansu, a golove dugujem i svojim saigračima. Derbi je derbi, spremamo se, želimo da nastavimo seriju pobeda. Voleo bih da postignem gol na derbiju, samo sam jedan odigrao do sada, ali sam igrao par minuta. Značio bi mi gol, jer svi znaju koliko je gol u derbiju važan'