nedelja 13.07.2014.
17:17

Fudbaleri OFK Beograda savladali su ekipu zeničkog Čelika u svom drugom pripremnom meču na Zlatiboru.

ofkbeograd.co.rs

Ekipa Dejana Švabe Đurđevića opravdala je očekivanja u duelu sa Zeničanima i posle bolje igre tokom čitavog meča na kraju slavila rezultatom 2-0.

''Romantičari'' su od samog starta bili agilniji, ofanzivniji, a rezultat takve igre stigao je u 29. minutu meča, kada je Ješić lepim golom doveo OFK u vođstvo od 1-0.

Ovaj gol nije bitnije promenio ono što se dešavalo na terenu, evidentno je bilo da je OFK Beograd boji rival, a dosta problema odbrani Čelika pravio je Aleksandar Čavrić.

Ipak, minimalno vođstvo ''Romantičara'' ostalo je na snazi sve do samog finiša, do 87. minuta, kada je Kovačević oboren u kaznenom prostoru Zeničana, a precizan sa bele tačke bio je novajlija Hadžibulić, kome je to bio prvi pogodak u dresu OFK Beograda.

OFK Beograd: Čupić, Vasilić, Savić, Vasiljević, Čolović, Micevski, Cakić, Čavrić, Ješić, Paločević, Duronjić.

Igrali su još: Planić, Hadžibulić, Sekulić, Mihajlović, Halilović, Filipović, Simić, Zarubica, Gajović, Kovačević.