četvrtak 14.09.2017.
23:32

Nedostajao je još taj jedan gol, pa da utisak o igri Zvezde bude još bolji.

Sportske.net/Filip Mitrović

Borjan 7.5 - Uglavnom na svom nivou, včeras je i sreća bila njegov saveznik u par navrata kada su gosti pogađali prečke.

Stojković 7 - Konstantan u formi, od početka sezone igra odlično, još uvek nije podbacio.

Le Talek 6.5 - Nije dobro reagovao u par situacija kada su gosti imali velike prilike, srećom to nije kažnjeno.

Savić 6.5 - Nije uspeo da zaustavi Signeviča kod primljenog gola, fudbaler gostiju bio je bolji u skoku, ali treba reći i da je bio pod opterećenjem žutog kartona još do 15. minuta meča.

Rodić 7 - Obavio odličan posao, ali pre svega u defanzivi.

Donald 7 - Kapiten standardno dobar, nema mu se šta zameriti.

Krstičić 7 - Vodio je veliku borbu na sredini terena, uglavnom dobro obavio posao.

(Milijaš od 89. -) - Iako je veoma malo vremena proveo na terenu, mogao je da izraste u heroja, posle onog slobodnog udarca koji je iznudio na ivici kaznenog prostora u nadoknadi vremena

Kanga 7 - Ponovo veoma zapažen, ali ovoga puta izostali su njegovi projektili, ali i koncentracija u pojedinjim momentima tokom drugog poluvremena.

Srnić 7.5 - On je svoj zadatak uspešno obavio, sjajan prodor u 54. minutu, još bolja asistencija za Radonjića, ali nažalost nije bilo dovoljno za pobedu.

(Pešić od 77. - 6.5), Njegov ulazak doprineo je znatno većem pritisku u kaznenom prostoru BATE Borisova, ali nažalost, izosta je onaj završni udarac.

Radonjić 8 - Sve veći Zvezdin adut u Evropi. Strelac protiv Krasnodara, strelac protiv BATE-a, neka tako nastavi i protiv Kelna i Arsenala.

(Rikardinjo od 72. - 6)  Tek što je ušao, Zvezda je primila gol, a da sve bude gore, nije uspeo da zaustavi Ivanićev centaršut za strelca Signeviča.

Boaći 7.5 - Njegov gol je izostao, ali je pravio dosta problema odbrani gostiju, imao je par dobrih pokušaja, nije imao sreće i da ih realizuje.

26 Komentara

radovan919191
Friday, 15.09.2017
16:27

Srnić 7.5 a Savić 6.5.nZato što je igrač koga je čuvao dao go, a to što je Srnić trebao da da go za 2:0 nikom ništa. nA po meni štoperi nisu ni krivi za go nego Rikardinjo, nije smio da dozvoli centaršut koji je bio savršen (jako teško je braniti glavom takav ubačaj).

21:55

Naravno,napadac nije damo gol kad da,mada ti to ne znas naravno nismo ocekivali,strucnjak ubi boze

Saturday, 16.09.2017
14:19

bravoo to sto je ucestvovao kod gola kojim smo otvorili krasnodar,sto je sinoc asistirao srnicu na prazan gol itd,gde to strucnjak kao ti moze da zna :)

11:01

Boaći nije dao gol? 10 000 000 za gospodina :D

Korner-Pixi-G000000L
11:51

Radonjic se ponovo rodio kad je napokon obukao dres svog voljenoh kluba i postaje klasaod igraca.

stevic
01:09

Generalno dobro odigrana utakmica ono sto nam je falilo je iskustvo mogli smo lagano do jos jednog gola samo da smo stali na loptu ,previse smo zurili i srljali u zavrsnici i izgoreli u zelji da damo gol,kanga je odigrao dobro utakmicu ali je zakazao u zadnjih 10min gde je mnogo zurio ,ali sreći cemo iskustvo jer iz utakmice u utakmicu sve bolje igramo ...

00:49

Radonja osim gola nista uradio nije. On moze i mora mnogo bolje .

Goran_Ilic
00:06

Fizicki smo kilavi za evropu i zato nismo pobedili,ocene,sta reci,imamo to sto imamo od igraca,hvala za trud,oni daju svoj maksimum,dal je to dovoljno,za nasu ligu verovatno da za iskorak u evropi verovatno ne ,no nase je da navijamo.

RedDevils1878
00:02

Stojković i Donald moraju dobiti veću ocjenu, nevjerovatno odigrali

x90x
Thursday, 14.09.2017
23:54

Donald majstorska partija po meni. Nije pas pogresio, ukrao brdo lopti, svaki duel dobio bez problema, sjajan pas kod gola Zvezde. Utakmicu je odigrao bez greske

Amar Zornic
23:46

Ocene nisu dobre , kanga i Donald su unistili Bate , Radonjic par puta upropastio sanse svojom sebicnoscu , jedino sto je dao gool , Stojkovic igrac meca , dominirao je na obe strane

23:43

Kakav je trener Miloje. Mu** do poda, nema povlacenja, napada se uvijek, svugdje i svako. Nismo imali srece, kod one sanse Srnica, sudija nam nije svirao more malih faulova, kakve je njima svirao, ali ave u svemu nije lose. Imali smo i srece kod precki, momci su zalaganjem zasluzili 3 boda, ali bice bolje.

Petar Petar
23:42

Ha, sve sedmice i osmice, a nisu pobedili. Mislim, totalno bezveze. Po meni, prelazne ocene veceras u Zvezdi Stojkovic, Donald i Srnic, ostalo nista posebno. Pazi, Boaci 7,5, vise je Pesic uradio za deset minuta nego on za celu utakmicu. PS. ne znam kako je onaj stoper promakao nasim timovima, odlican igrac...

Čičište
23:41

Milijaš morao ranije da uđe. Rikardinjo krca kredit. Golovi protiv Javora i sličnih mi nisu merilo, pa makar bili i evrogolovi. nGlavni krivci što nije bilo 2:0 su Kanga i Radonjić, bili su mnogo sebični i neprofesionalni tokom onih 6-7 minuta dok su bateovi igrači bili pod šokom.