O suđenju u Humskoj tek će se pričati - I Napredak sa desetoricom, penal nade za Partizan!

petak 25.11.2016.
18:24

Partizan uspeo da se ekspresno vrati od 0:2 i stigne do izjednačenja! Uz to, gosti iz Kruševca više nemaju ni prednost igrača više!

Beta/BranislavBožić/Ev

Crno-beli su u drugo poluvreme ušli sa igračem manje i golom zaostatka, Napredak je dobio prvo poluvreme sa 2:1, a crveni karton u ekipi Partizana dobio je Uroš Đurđević.

Ipak, posle samo deset minuta igre u nastvaku meča, crno-beli su anulirali i jednu i drugu prednost Kruševljana!

Naime, Valeri Božinov je u 55. minutu iznudio prekršaj u kaznenom prostoru gostiju, pošto ga je Nikola Leković povukao za dres.

Za sudiju Đokića, ovo je bio jedanaesterac, a Lekoviću je pokazao i žuti karton, za njega drugi, odnosno crveni, pa obe ekipe nastvaljaju sa desetoricom na terenu.

Leonardo je bio siguran izvođač najstrože kazne i preciznim udarcem po sredini gola, doneo izjednačenje - 2:2 u Humskoj!

49 Komentara

Povratak kralja 46
Saturday, 26.11.2016
14:37

Ne znam o čemu pričaju zvezdini navijači, na internetu dok ga nisu skinuli postojao je film od 3 sata i nešto sudijskih krađa u korist zvezde za vreme njenog Toleta. To nije ni 3, ni 30 minuta, to su 3 sata tragikomičnosti srpskog fudbala zahvaljujući njoj, zvezdi crvenoj.

BUNTOVNIK S RAZLOGOM
15:42

Sta to imas da mi porucis, a da ne moze da prodje visoke zidove cenzure? :-D

Sunday, 27.11.2016
15:53
15:30

Da je tvoj sugrađanin u pravu u vezi Toleta jer on i dalje vodi FSS i dalje zvezdi pomaže iz sve snage.

Delije Sever 021
02:18

Gledao sam utakmicu.Bilo je mnogo strasno.Kao da je Tole jos uvek tu negde,u magnovenju... :)) Pazite komsije,zamalo da ne pobedite.

12:03

Brukas nam grad, samo to imam da ti odgovorim...

14:46

Pet dana im kasne komentari inače su potpuno u pravu da je državni projekat pokrao Napredak, svi znamo šta je bilo pre 5 dana protiv Napretka.

20:20

Prvo zvezda nema pravo da igra profesionalni nivo takmičenja u Srbiji, zbog nameštanja je već odavno morala u zonu, zbog suđenja ima bodova za prvo mesto, a realno treba da se nalazi na poziciji u plej autu. Druga stvar, Đokić kad god je sudio Partizanu sudio je protiv njega i treća, debelo je oštetio Partizan u 1p ove utakmice i u budućoj utakmici protiv Vojvodine jer je neopravdano isključio Đurđevića koji je gurnut sa leđa u šesnaestercu Napretka tako da je samo mogao da dosudi penal za Partizan ili gol-aut za Napredak. Žute kartone je igračima Partizana delio kao konfete, a ako se uporedi ovaj kriterijum prema igračima Partizana sa onim Srećkovićevim protiv Bačke jasno je da je prebijanje igrača Partizana preporučljivo i prolazi bez kartona, a nad njima se trenira strogoća deleći žute kao konfete. Leonardo Suza izaziva suze u vašim očima, dobro se isplačite jer ste i sa sve sudijama i u vašu korist i na štetu Partizana nemoćni ove sezone, najjači smo u Srbiji i na kraju ako stvarno želite titulu mora ćete kao Simonović.

Nemanjaaa Vidic NO.1
00:05

Mani se ti Zvezde lopovi jedni,pokrali napredak!

Maestro-Chelsea(Sic)
00:11

Pa dal si ti normalan ako su ikome pomagale sudije pomagale su vama a da se ne lazemo sve je ovo namjesteno i Zvezdini mecevi i Partizanovi sve je to namjestaljka da se pare obrcu a mi se ovde prepucavamo ko namjesta ko ne

zg partizan igokea
20:07

Penaltizan. Jedino tako i mogu da pobede.

01:02

znaš ti iz iskustva kako se pobeđuje

15:48

Naravno, treninzima i radom. Dok ovi tvoji to rade drugacije.

19:36

Sudija se pogubio, ne zna gde se nalazi.

Nikola_pg
19:36
MAN RED
19:30

Neutralan sam.Gledam celu utakmicu,šta ne sme da se sudi penal koji je čist za Partizan i crveni karton je čist i za Partizan i za Napredak.Šta zabranjeno je dati crveni obema ekipama.Od muve slona.Inačr utakmica odlična.

20:09

Koji crveni je cist za Partizan?! Mozda nije bio nijedan penal za nas, ali nije bilo ni simuliranje Djurdjevica mada sam siguran da bi to cz bilo svirano!!!

21:02

Objasni mi kako je to crveni karton za Đurđevića (Partizan)? Na osnovu čega je crveni karton? Na osnovu toga što je odgurnut sa leđa?

Stefan Lazović
19:28

navlace iz 2 u 1 ladno

19:26

Crveni penal mora se nekako drzati korak za Zvezdom

19:31

Zasto samo ovde komentar? Kad si poceo da gledas utakmicu? Ej, Maestro...

02:20

Da je dominator bio tu,svega ovoga ne bi bilo.Lele,sto je sramota bilo a navijaci pozdravljaju.Koga pozdravljaju sudiju ili igrace.nI greska je na kraju,trebali su skandirati ime sudije a ne Leonarda.No dobro,pobediste,kako-tako,jos uvek ima nade za vas (drugo ili trece mesto)

20:35

Nisam gledao utakmicu mada ne bih ni gledao vidim crveni pa penal malo da se pomogne ipak Zvezda mnogo bjezi

Dado35
19:57

Vi pravo glasa nemate pravo glasa o penalima i pogodcima iz ofsajda.Cist penal kao suza povlacenje i zuto pravilan.A ostalo katastrofalno sudjenje na stetu Partizana