Novinari pitali trenera Vojvodine da li je razmišljao o povlačenju ekipe sa terena, ovako im je odgovorio...

20:44
Izvor: Beta

Trener Vojviodine nezadovoljan arbitražom protiv Crvene zvezde, ali je posle meča naglasio da ni jednog trenutka nije razmišljao o povlačenju ekipe sa terena.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/DS

Trener Vojvodine Radoslav Batak ocenio je da je penal prestrogo dosuđen, a da je crveni karton dodeljen "iz nepoznatog razloga".

"Mislim da je utakmica bila prava prvenstvena. Igrali smo taktički dobro i sve je bilo odlično do 68. minuta. Prvo poluvreme smo imali dve-tri zrele prilike i bilo bi drugačije da smo tu dali gol.

Zvezda je imala imperativ pobede, krenula bi još agresivnije i bilo bi prostora za kontranapade. Crveni karton nije zaslužen. Antić je posle te neke lopte krenuo ka svom golu i sudija mu je iz nepoznatog razloga dao crveni karton",
rekao je Batak.

--

----

On je upitan da li je imao nameru da povuče ekipu sa terena pošto je arbitar Srđan Obradović dosudio penal za Zvezdu, na šta je odrično odgovorio.

"Naprotiv, vraćao sam igrače na teren. Nikad nisam napuštao bojno polje, niti ću. Mislim da je penal prestrogo dosuđen. Verovatno su igrači bili nezadovoljni, oni su bili na terenu i videli šta se dešavalo. Ja sam iskoristio taj momenat da dam instrukcije svojim igračima", kazao je Batak.

Zvezda će u sledećem kolu gostovati Voždovcu, dok će Vojvodina dočekati Mladost.

47 Komentara

Monday, 01.05.2017
09:38

Jos gore, rekao je da ne bi primili gol da nije sviran -penal-, igrac manje im ne bi bio nikakav problem:-D

12:12

U pravu je 100%, Vojvodina ih je odučila od fudbala u skladu sa fašističkim presuđivanjem na terenu u korist zvezde.

gosfkcz
13:45

Vidim da su ti dozvoljene pikantne reci. Jedan dobar haker i gotovo je sa provociranjem.

12:43

Naravno. Blokirajte nalog ovom bananamenu, covek se nije prezivao tako, nick predstavlja uvredu i to sigurno nije u skladu sa uslovima!!!

magister
01:33

Ali Šapić... Ajde da se uporedi penal na Mihajloviću, koji nije sviran, sa ovim.

gosfkcz
00:55

Ako ovo nije penal ne znam sta jeste. Ne znam zasto o tome pricate vi koji hocete penal na derbiju samo zato sto ga niste izveli godinama?

Sunday, 30.04.2017
22:38

Velika Zvezda , to je ta ekipa sampionska ...

21:26

Sam Boaći se smejao kada je Obradović izmislio penal, nije mogao da sakrije, a zatim ni da skine osmeh sa lica. Antić je plakao kad je dobio crveni karton. Treba li nešto tome dodati? A da, kad je Petković skinuo napad Vojvodini rukom kao poslednji igrač odbrane 2-3 igrača Vojvodine su momentalno i sinhronizovano tražili igranje rukom. Još nešto, pa da, prekršaj nad igračem Vojvodine iz čega sledi drugi zvezdin gol. Svi vam se smeju pa vam se i stranci koji igraju u vašem timu smeju vašim krađama.

Silvester Sereš
11:37

12:14

11:39

Seti se partizan Spartak. Ostavio sam ti link. Dok gledam ovaj penal ja se smejem svima vama, narocito tebi dok se jedes od muke :)

Blade1
21:12

Zasto to novinari nisu pitali trenera Vojvodine prosle nedelje posle one kradje kada su osteceni za cist penal?Neverovatna medijska hajka!

Dado35
22:11

Derbi ne možete kupiti...sad če repriza 27.5😂😂😂

11:40

https://www.youtube.com/watch?v=-lor02GLRdwnDa li je ovo kupljeno? Imas i ovde datum :) Seti se Vijeire prosle sezone i gola sa autokomande, pa reci jel kupljen :)

svojnasvome
22:27

Koji bre penal? Ajd mozes da se setis jedne utakmuce gde nam je sudija dodelio povedu....vama ovo krusevac derbi bod.....samo ovo sveze....uzivajte u lazima iz nedelje u nedelju....blage veze nemate

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
21:03

svi su videli snimak gde iz vojvodine kazu da ce da puste zvezdu

MilošPB
21:44

Dečko, imaju snimci pa pošaljite sve snimke u UEFA. Mislim, da bi se prepošteni Vučelić dobro razmislio.

23:57

To ste videli samo vi grobari. Na snimku se cuje neko, ali se ne vidi ko. Svima je jasno da je reziser te komedije Iliev ili neko iz te ekipe.

Nemanja Vidiic No.1
21:01

Cist penal kao suza,stajnu nogu mu pokosio

PoparaZarko
21:31

Cudne su te stajne noge.. Jos komentator na Arene kaze: Boacijevo lice sve govori, da li je bio penal ili ne, a ovaj umire od smeha..

12:04

ne smeje se sigurno zbog toga,to samo moze u vasim glavama

MilošPB
21:46

Kome objašnjavaš? Oni već godinama ne znaju kako izgleda pravi penal, pa misle da su svi kao oni. Pa, njihov fudbalski Dulo hvali atmosferu na utakmici protiv Vojvodine?!? To je vrh njihovog fer-pleja.

Vlada Canada
21:01

Cirkus...smeju se i sami zvezdasi !

11:42

chaki
21:00

Non stop svaki dan pritisci sa svih strana, a ove partizanove sklanjalice se nesto slabo spominju, u inat svima do titule pa makar bila i namestena

20:53

Zasto ne prenesete da je rekao i da ne bi primili gol za dve utakmice da su ostali sa 11 igraca? Ako je ono bio penal za zvezdu, a nije, onda je jos vise bio za Vojvodinu pre iskljucenja koje je skroz suvisno komentarisati, a taj penal je bio penal jer je svaki faul na sredini faul ukoliko se desi i u kaznenom prostoru- Frimpong (oprosten mu je cist zuti karton u prvom poluvremenu) je vukao Malbasica, a (i) za to bi sigurno dobio zuti karton; naravno, ovde pricamo o normalnoj ligi i takmicenju koje je maksimalno posteno i normalnim sudijama, o regularnim i jednakim uslovima za sve koji igraju. Imam moralno pravo da trazim taj penal i inace, a narocito to imam posle onog proslonedeljnog priznanja da je Vojvodina na JNA bila ostecena za slican penal protiv nas:-D

21:23

A da li je Petković odneo loptu rukom kao poslednji igrač zvezdine odbrane saznaćemo nikad jer nam Arena takvo pravo daje ali su 2-3 igrača Vojvodine momentalno i istovremeno tražili ruku. Da li su oni uigrani ili je Petković zaslužio crveni karton.

10:35
10:34

Jeste odneo rukom. Da li je Trujic napravio faul nad Frimpongom posle onog finog prodora uz aut-liniju kod zapada, zatim, da li je Palocevic zasluzio zuti karton, da li je i Antic zasluzio zuti karton, a bilo je slucajno gazenje, ostala mu noga iza. Ovo su sve retoricka pitanja i ovo su samo kapi u moru gresaka, da se razumemo, sve vreme je perifdno sudio, i da nije iskljucio tada, iskljucio bi vec za pet minuta, da nije svirao skandalozan penal onda kada je svirao, dosudio bi ga pred sam kraj. Antic iskljucen zbog psovke Hahaha

kamiondzija
22:55

svi koji su gledali na you tube i catovali znaju da sam 1minut pre crvenog napisao da sudija mora uskoro nekog iz vojvodine iskljuciti jer zvezda im nece dati gol za 2 dana, a 2-3 minuta pre penala sam isto napisao da cekam kad ce neko od zvezdinih igraca pasti u sesnasetercu da bi sudija dosudio penal-i sve se tako i desilo...nisam ja nista pametniji samo znam kao i mnogo vas da ce biti namesteno!